در حال نمایش 4 نتیجه

لیست محصولات کویو KOYO

Koyo نام تجاری JTEKT Corporation برای بلبرینگ است. توانایی‌های مهندسی و ساخت JTEKT از یاتاقان‌های فوق‌العاده بزرگ با قطر بیرونی هفت متر تا بلبرینگ‌های مینیاتوری با قطر داخلی به اندازه یک میلی‌متر متغیر است.

شرکت Koyo با استفاده از مواد جدید و جدیدترین فناوری تولید، بلبرینگ‌های سرامیکی هیبریدی و انواع یاتاقان‌های محیطی فوق‌العاده ویژه را برای پاسخگویی به نیازهای شدید و سخت‌گیرانه صنایع مدرن توسعه داده است. شرکت بلبرینگ Koyo به عنوان یک رهبر تکنولوژی در صنعت باربری جهان در خط مقدم قرار دارد.

شرکت Koyo دارای هجده کارخانه بلبرینگ در هفت کشور و 6 مرکز مهندسی فنی تحقیق و توسعه در سه قاره است. کویو راه حل های نوآورانه ای را هم برای تولیدکنندگان تجهیزات اصلی و هم برای کاربران نهایی پس از فروش ارائه می دهد که بر بازارهای کلیدی مانند خودروسازی، کشاورزی و ساخت و ساز، صنایع سنگین (فولاد و آسیاب بادی)، دنده، کاهنده، موتور الکتریکی و ماشین‌آلات عمومی تمرکز دارند.

نام تجاری KOYO خود را با خودروسازان و تولیدکنندگان صنعتی در سراسر جهان تثبیت کرده است و گواهینامه ISO/TS 16949 را در تمام تاسیسات تولید و فروش بلبرینگ ما کسب کرده است.